Expand Billboard

0
9

Istota expand billboard obrazuje postać standardowego billboard-u, jednakże różnicą jest to, iż po najechaniu przez użytkownika kursorem na tą reklamę automatycznie rozwija się dalsza prezentacja treści reklamy.

Rozmiar jest zróżnicowany i w pierwszej fazie po wczytaniu strony internetowej Expand Billboard przybiera postać standardowego billboard-u i jest przedstawiony w rozmiarze 750×100 pikseli. Dopiero w późniejszej fazie po rozwinięciu reklamy, owy billboard przybiera rozmiar 750×300 pikseli. Waga tej reklamy jest szacowana na 30 kB. Dodatkowo format w jakim jest publikowana reklama to: GIF oraz SWF.

Jej lokalizacja jest usytuowana w górnej części witryny internetowej, a jej szerokość uiszczona jest na całej rozpiętości strony internetowej. Tym samym daje to możliwość ukazywania głębszych treści reklamowych, a jednocześnie przez pryzmat swoistej doniosłości wzbudza zaufanie wśród potencjalnych klientów. Z całą stanowczością można stwierdzić, że jest jakoby lepsza od standardowego billboard-u, czy od expand bannera.

thumbnail - Expand Billboard
Dominik Michnikowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here