Commercial Break

0
15

Niewątpliwie świetna reklama, która jest wykorzystywana w szczególności podczas procesu kreowania nowych produktów dostępnych na rynku, bądź też podczas ogólnej fazy promowania wizerunku firmy.

Z tego tytułu, gdyż reklama, która jest ujawniona jako commercial break zajmuje połowę powierzchni witryny internetowej. Doprowadzając do tego, iż każda osoba zauważy reklamę oraz prezentowaną treść, która z niej wypływa. Nieodzownym elementem jest możliwość ręcznego zamknięcia tej reklamy, przez pryzmat kliknięcie na krzyżyk, który znajduje się w prawym górnym rogu reklamy. Bądź też jeśli tego nie poczynimy po kilku sekundach reklama w automatyczny sposób zniknie i ukaże się planowana treść.

Oprócz bardzo dużej oglądalności, reklama commercial break tak naprawdę powoduje wzbudzenie zaufania względem przekazu publikowanego w owej reklamie. Powoduje to kształtowanie pozytywnego wizerunku produktu, jak również marki w oczach potencjalnego klienta. Może mieć to również przełożenie na częstsze, podświadome sięgnięcie po reklamowany w ten sposób produkt.

thumbnail - Commercial Break
Dominik Michnikowski
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here